Služby

Ste podnikateľ, firma, či neziskovka a hľadáte niekoho, kto by Vám pomohol s účtovníctvom Bratislava?

Alebo stále váhate nad podnikaním a radi by ste začali, no neviete ako ?

Vyberte si z ponuky našich služieb.

V sústave jednoduchého účtovníctva účtujú najmä živnostníci (SZČO). Špecializujeme sa na vedenie jednoduchého účtovníctva pre živnostníkov a slobodné povolania. 

Podvojné účtovníctvo majú povinnosť viesť všetky obchodné spoločnosti (s.r.o., a.s., k.s.) a družstvá. Špecializujeme sa na vedenie podvojného účtovníctva pre malé a stredné firmy.

Vypracujeme Daň z príjmov právnických alebo fyzických osôb, Daň z pridanej hodnoty, Daň z nehnuteľností, Daň z motorových vozidiel vždy v súlade s aktuálne platnou legislatívou. 

Poskytujeme poradenstvo v oblasti účtovníctva. V súlade so zákonnými možnosťami navrhujeme riešenia na optimalizáciu daní.

Spracujeme komplexnú mzdovú agendu, vrátane poradenstva v oblasti pracovného práva, optimálneho nastavenia odmeňovania a pod. 

Vyhotovíme povinné štatistiky pre Štatistický úrad a iné tlačivá pre rôzne ďaľšie úrady. Vypracujeme ekonomickú analýzu firmy, výsledku hospodárenia a reporty podľa vašich požiadaviek. 

V sústave jednoduchého účtovníctva účtujú najmä živnostníci (SZČO). Špecializujeme sa na vedenie jednoduchého účtovníctva pre živnostníkov a slobodné povolania. 

Založíme vám s. r. o., zabezpečíme predaj Ready made firmy.

Spracujeme účtovníctvo aj pre neziskové organizácie

Neustále sledujeme novely zákonov a odporúčame klientom ako sa na zmeny vopred pripraviť.

Naši klienti sú najdôležitejší ľudia v našej firme!

Naši spokojní zákazníci

„Aktívny prístup k zákazníkovi, snaha vždy poradiť, nájsť najlepšie riešenie. Odbornosť, spoľahlivosť, pomoc pri hľadaní najlepších riešení, zodpovedný prístup!“
Juraj H.
„Oceňujem profesionálny prístup a skúsenosti ako v účtovníctve tak aj v daňovej oblasti.“
Erika S.
„Vaši zamestnanci vedia poradiť, upozornia na chýbajúce podklady, vzniknuté problémy sa riešia operatívne. Som zákazníkom už štvrtý rok a zatiaľ žiadne problémy. Super.“
Miroslav B.
„Som maximálne spokojná s vašimi službami. Vaši zamestnanci reagujú rýchlo, ústretovo a na profesionálnej úrovni. Môžem len odporučiť!“
Mária V.
„Spokojnosť – zodpovednosť, promptnosť, precíznosť, spoľahlivosť, rýchlosť, profesionálnosť.“
Lea K.

Naša práca to nie je len základné účtovanie dokladov, naopak pre každého klienta hľadáme riešenia pre komplexné pokrytie jeho potrieb v oblasti zabezpečenia ekonomickej agendy, efektívneho nastavenia vnútorných procesov a samozrejme, aj optimálneho využitia možností zdaňovania príjmov.