O nás

Naši klienti sú najdôležitejší ľudia v našej firme!

Od roku 2014 pomáhame firmám z rôznych oblastí podnikania pri spracovaní ich účtovnej a ekonomickej agendy, optimalizácii daní, plnení si zákonných povinností a dodržiavaní stanovených termínov. Zároveň pomáhame klientom pri rozvoji ich podnikania prostredníctvom aktuálnych a presných informácií, podpore pri plánovaní alebo pri nastavovaní efektívnych vnútorných ekonomických procesov. 

Dane a účtovníctvo vykonávame s maximálnymi znalosťami, dôverou, vášňou a bezpečnosťou. Naším poslaním je poskytovať klientom personalizované účtovníctvo a poradenské služby. Radíme Vám ako v súlade s platnou legislatívou optimalizovať dane, ale radíme sa aj s Vami, aby sme mali lepšiu predstavu o Vašom biznise, a aby hlavne fungovalo všetko tak, ako má. Snažíme sa poskytovať kvalitné služby za dobré ceny a zároveň Vás informujeme o každom našom kroku.

Náš cieľ je jednoduchý! Chceme, aby bol každý náš klient spokojný a mohol sa rozvíjať a rásť. Chceme Vás odbremeniť od zaťažujúcej administratívy, lebo ak rastie Vaše podnikanie, rastieme aj my s Vami.

Dohovoríme sa anglicky, nemecky a chorvátsky.

Postaráme sa o vaše dane a účtovníctvo a vy sa môžete plnohodnotne venovať svojmu podnikaniu!

Prinášame skutočné výsledky so zameraním na strategické rozhodnutia a praktické riešenia pre našich klientov.

rokov sme na trhu
spokojných klientov
vypracovaných daňových priznaní
spracovaných miezd

Hľadáte spoľahlivého a zodpovedného účtovníka?

Mzdový a účtovný expert, CEO

Ing. Eva Hlavatá

Eva vyštudovala Ekonomickú Univerzitu v Bratislave, odbor Účtovníctvo a audítorstvo. V minulosti pracovala v nadnárodnej audítorskej spoločnosti. Vždy je s Vami pri prvom stretnutí a dohodne s Vami všetky detaily spolupráce. Plánuje a zodpovedá za rozvoj firmy. 

Účtovný expert

Zuzana Maderová Okanovičová

Zuzana je účtovníčka s bohatými skúsenosťami s vyše 15 ročnou praxou. Účtovala množstvo rôznorodých firiem a oblastí podnikania. Pre Zuzanu má každý problém riešenie a dá sa zvládnuť s úsmevom. 

Mzdový a účtovný expert

Ing. Dominika Barteková

Dominika začala pracovať v našom tíme už počas vysokej školy. Vyštudovala odbor Účtovníctvo a finančný manažment na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Momentálne je odborníčka na mzdy a spracováva celú mzdovú agendu. Nezľakne sa žiadnej novej úlohy či výzvy. 

Účtovný brigádnik

Bc. Laura Hankovská

Laura je študentkou štvrtého ročníka na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Jej zameraním je Marketingový a obchodný manažment. 

Účtovník expert

Ing. Zuzana Maglenová

Našim cieľom je predovšetkým spokojný zákazník, ktorý dostáva kvalitné služby a všetky potrebné informácie.

Ako prebieha prvé stretnutie?

Telefonicky alebo E-mailom si dohodneme prvé stretnutie u Vás alebo u nás vo firme. Na stretnutí nám poviete, aké množstvo dokladov (alebo účtovných položiek) máte a čo všetko by sme mali pre Vás spracovať. Dohodneme si aj termíny doručenia dokladov a termín spracovania dokladov. Následne dohodneme podmienky spolupráce a na záver cenu. 

Prvé úvodné stretnutie je nezáväzné a nič zaň neplatíte. 

Kontakt na šikovného účtovníka

Ak si želáte vypracovať cenovú ponuku, prosím kontaktujte nás prostredníctvom E-mailu alebo cez kontaktný formulár