+421 907 517 684
info@sikovnyuctovnik.sk


O nás

Dane a účtovníctvo vykonávame s maximálnymi znalosťami, integritou, dôverou, vášňou a bezpečnosťou. Naším poslaním je poskytovať klientom personalizované účtovníctvo a poradenské služby.

Sme tím šikovných účtovníčok, ktoré baví účtovať, neustále sledovať zmeny v zákonoch a dávať rady podnikateľom alebo aj obyčajným ľuďom ako ušetriť na daniach. Nechajte aby sa o Vaše účtovníctvo starali skúsení odborníci a venujte sa radšej tomu čo Vás baví, pretože niekedy chodenie po úradoch môže byť poriadna otrava. A hlavne, my už vieme, čo a kde máme vybavovať.

Radíme Vám ako v súlade s platnou legislatívou optimalizovať dane, ale radíme sa aj s Vami, aby sme mali lepšiu predstavu o Vašom biznise, a aby hlavne fungovalo všetko tak, ako má.

Snažíme sa poskytovať kvalitné služby za dobré ceny. A náhodou, ak by ste neboli spokojní, kľudne nám to povedzte, pretože každá kritika je dobrá, vie nás posunúť dopredu a zlepšiť naše služby.

Na nič sa nevyhovárame, ak niečo nevieme alebo nemáme s tým skúsenosti, tak to povieme na rovinu. Chceme, aby ste boli informovaní o každom našom kroku.

Náš cieľ je jednoduchý, chceme, aby bol každý náš klient spokojný a mohol sa rozvíjať a rásť. Chceme Vás odbremeniť od všetkých zaťažujúcich papierovačiek, lebo ak rastie Vaše podnikanie, rastieme aj my s Vami.

Dohovoríme sa anglicky, nemecky a chorvátsky. 

Postaráme sa o vaše dane a účtovníctvo a vy sa môžete plnohodnotne venovať svojmu podnikaniu

Prinášame skutočné výsledky so zameraním na strategické rozhodnutia a praktické riešenia pre našich klientov.

Naši klienti sú najdôležitejší ľudia v našej firme. Naši klienti neprerušujú našu prácu, sú jej cieľom.

rokov sme na trhu
spokojných klientov
vypracovaných daňových priznaní
spracovaných miezd

Hľadáte spoľahlivého a zodpovedného účtovníka?

Konateľka

Eva Hlavatá

Eva vyštudovala Ekonomickú Univerzitu v Bratislave, odbor Účtovníctvo a audítorstvo. V minulosti pracovala v nadnárodnej audítorskej spoločnosti. Vždy je s Vami pri prvom stretnutí a dohodne s Vami všetky detaily spolupráce. Plánuje a zodpovedá za rozvoj firmy. 

Senior účtovníčka

Zuzana Maderová Okanovičová

Zuzana je účtovníčka s bohatými skúsenosťami s vyše 15 ročnou praxou. Účtovala množstvo rôznorodých firiem a oblastí podnikania.  Pre Zuzanu má každý problém riešenie a dá sa zvládnuť s úsmevom. 

Junior účtovníčka a senior mzdárka

Dominika Barteková

Dominika začala pracovať v našom tíme už počas vysokej školy. Vyštudovala odbor Účtovníctvo a finančný manažment na Ekonomickej Univerzite v Bratislave. Momentálne je odborníčka na mzdy a spracováva celú mzdovú agendu. Nezľakne sa žiadnej novej úlohy či výzvy. 

Našim cieľom je predovšetkým spokojný zákazník, ktorý dostáva kvalitné služby a všetky potrebné informácie.

Ako prebieha prvé stretnutie?

Telefonicky alebo E-mailom si dohodneme prvé stretnutie u Vás alebo u nás vo firme. Na stretnutí nám poviete, aké množstvo dokladov (alebo účtovných položiek) máte a čo všetko by sme mali pre Vás spracovať. Dohodneme si aj termíny doručenia dokladov a termín spracovania dokladov. Následne dohodneme podmienky spolupráce a na záver cenu. 

Prvé úvodné stretnutie je nezáväzné a nič zaň neplatíte. 

Kontakt na šikovného účtovníka

Ak si želáte vypracovať cenovú ponuku, prosím kontaktujte nás prostredníctvom E-mailu alebo cez kontaktný formulár