O nás

Účtovníctvo robíme preto, lebo nás to baví!

Sme tím dvoch účtovníčiek, ktoré baví účtovať, vŕtať sa v zákonoch a dávať rady podnikateľom alebo aj obyčajným ľuďom ako ušetriť na daniach.  Prečo? Pretože v našom malom štáte je toľko byrokracie, že ten kto už podniká, namiesto toho aby sa venoval svojmu podnikaniu, nerobí nič iné, iba sleduje zákony, ktoré veľakrát nedávajú zmysel. A ten, kto chce začať podnikať, nevie ako má vôbec začať, nevie ktoré tlačivo a na aký úrad treba zaniesť. Niekedy je veľmi ťažko sa vyznať v tlačivách a hlavne sledovať termíny. Áno, asi naviac zaťažujúce a stresujúce je sledovať termíny. "Najlepšie" na tom je, že ak vy nedodržíte termín, BUM, môžete hneď čakať doporučený list s pokutou. Pikoška je, že ak nejaký úrad nedodrží termín, tak buď Vám to vôbec neoznámi, nemôžete sa dovolať lebo pani na úrade má dovolenku, alebo ak sa dovoláte a niekto Vám to zdvihne, tak Vám oznámi, že im zlyhal momentálne systém a nič im nefunguje (niekedy aj každý mesiac, najlepšie 25. v mesiaci pred DPH) alebo im nič nefunguje a ani ďalší mesiac nič fungovať nebude, lebo sa celé oddelenie sťahuje. A Vám Vaše "prestoje" nikto nezaplatí a ani to nikoho nezaujíma.

Takže dobrá rada nad zlato, nechajte aby sa o Vaše "papiere" starali skúsení odborníci a venujte sa radšej tomu čo Vás baví, lebo niekedy chodenie po úradoch môže byť poriadna otrava. A hlavne, my už vieme, čo kde máme vybavovať a koho urgovať, a ak to nevieme, tak to vieme rýchlo zistiť.

Na nič sa nevyhovárame, ak niečo nevieme alebo nemáme s tým skúsenosti, tak to povieme na rovinu. Chceme, aby ste boli informovaní o každom našom kroku. Radíme Vám ako optimalizovať dane, ale radíme sa aj s Vami, aby sme mali lepšiu predstavu o Vašom biznise, a aby hlavne fungovalo všetko tak, ako má.

Snažíme sa poskytovať kvalitné služby za dobré ceny. A náhodou, ak by ste neboli spokojní, kľudne nám to povedzte, pretože každá kritika je dobrá, vie nás posunúť dopredu a zlepšiť naše služby.

Náš cieľ je jednoduchý, chceme, aby bol každý náš klient spokojný a mohol sa rozvíjať a rásť. Chceme Vás odbremeniť od všetkých zaťažujúcich papierovačiek, lebo ak rastie Vaše podnikanie, rastieme aj my s Vami.

Bez problémov sa dohovoríme nemecky a chorvátsky. 

 

Naše motto, podľa ktorého vznikla aj táto webová stránku:

"Šikovný účtovník vie zaúčtovať všetko!"  A ak sa náhodou stane, že niečo nevie, tak to rýchlo zistí!"

 

Váš Tím

Eva a Zuzana

Eva

 

Zuzana